İSTANBUL MESUDİYESPOR FIRTINA GİBİ ESİYOR

Kadın Başkan Hatice Özdemir Dönmez yönetiminde İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden İstanbul Mesudiyespor, Lig’e fırtına gibi girerek yedi de yedi yaparak tüm dikkatleri üzerine topladı. Lider İstanbul Mesudiyespor, önce Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti’mizin 100’üncü kuruluş yıldönümünde ise adını 3. Lig’e yazdırmayı hedefliyor.

İstanbul Mesudiyespor’un Kadın Başkanı Hatice Özdemir Dönmez

ORMESHA: Kadın Kulüp Başkanı Hatice Özdemir Dönmez yönetiminde İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele eden İstanbul Mesudiyespor, Lig’e fırtına gibi girerek ilk yedi maçını kazanarak zirveye yerleşti. Lider İstanbul Mesudiyespor, sezonun sonuna kadar başarısını sürdürerek, Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak, Türkiye Cumhuriyeti’mizin 100’üncü kuruluş yıldönümünde ise adını 3. Lig’e yazdırmayı hedefliyor.

Yedi de yedi yaparak tüm maçlarını kazanan İstanbul Mesudiyespor, bir karşılaşmaya çıkarken…

 

 

İstanbul Süper Amatör Ligde mücadele vermekte olan İstanbul Mesudiyespor, hazırlık kampı için bol oksijene sahip Mesudiye’yi tercih etmiş, 10 günlük kampın tüm masraflarını Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül karşılamıştı.

 

10 günlük kamp döneminde ilçenin yayla ve köylerinde oksijen depolayarak, sabah akşam olmak üzere günde iki antrenmanla güç toplayan İstanbul Mesudiyespor, çalışmaların boşa gitmediğini lige fırtına girip, tüm maçlarını kazanarak gösterdi.

 

 

İstanbul Mesudiyespor Başkanı Hatice Özdemir Dönmez yaptığı açıklamada, “Çok iyi bir kadromuz var. Teknik heyetimiz ve futbolcularımız disiplinden ödün vermeden azimli bir şekilde çalışıyorlar.

 

Yönetim kurulu olarak bizler takımımızı hiç yalnız bırakmıyor, onlara her türlü olanağı sağlamaya çabalıyoruz. Bundan sonrası, futbolcularımızın sahada yapacakları mücadeleye kalıyor. Sezon sonunda şampiyon olarak Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istiyoruz. Takımımızın Cumhuriyetimizin 100’üncü kuruluş yıldönümü hedefi, 3. Lig’e yükselerek Mesudiye’mizin adına yakışır şekilde profesyonel dünyadaki yerimizi almaktır” diyerek, kendilerine destek olan bütün kurumlara ve kişilere teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Leave a Response