İSTANBUL’A KAR YAĞACAK

İstanbul Valiliğinin yaptığı duyuruya göre, etkili olan yağışlı havanın, 23 Ocak Perşembe gününden itibaren karla karışık yağmura dönmesi bekleniyor. Meteoroloji İstanbul için 5 günlük hava tahminini yayınladı.

ORMESHA: Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre; İstanbul’da havanın bugün ortalama 5 derece olacak.  Bugün başlayan ve Çarşamba gününe kadar etkili olacak olan yağışın 23 Ocak Perşembe günü karla karışık yağmura dönmesi bekleniyor.

İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya şöyle:

İstanbul’da Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son değerlendirmelerine göre; bugün (20 Ocak) ve yarın (21 Ocak) etkili olacak yağışlı havanın yerini Perşembe (23 Ocak) günü karla karışık yağmura bırakması bekleniyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre; İstanbul’da havanın bugün en düşük 4, en yüksek 7 derece yağmurlu, yarın en düşük 3, en yüksek 5 derece hafif yağmurlu, 22 Ocak Çarşamba günü en düşük 0, en yüksek 7 derece parçalı bulutlu, 23 Ocak Perşembe günü en düşük 2 derece, en yüksek 5 derece karla karışık yağmurlu, 24 Ocak Cuma günü ise en düşük 1, en yüksek 5 derece karla karışık yağmurlu olması bekleniyor.

Kaynak: Ulusal Kanal

 

Leave a Response