İYİ PARTİ ORDU İL BAŞKANI EKREM ŞENTÜRK ”MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR” DEDİ

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, ”Millet bizi çağırıyor” diyerek,  milletin yanında olmak, sorunları birinci ağızdan dinlemek, milletin dertleriyle dertlenmek, çözüm önerilerini dile getirmek için yollarda kundura eskitmeye devam ettiğini açıkladı. İlk ziyaretini doğup büyüdüğü, uzun yıllar öğretmenlik ve idarecilik yaptığı Gölköy ilçesine gerçekleştirerek, “Milletimizin sandıkta göstereceği iradeyle ülkeyi hırsızların elinden kurtaracağız” dedi.

 

ORMESHA: İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, “İradenin, milletin elinde olduğunun bilinciyle, İYİ Parti milletin çağrısına uyarak Genel başkanımızın liderliğinde  Türkiye’yi il il, ilçe ilçe dolaşıyor ve milletimizle kucaklaşıyor. Her geçen gün karyumağı gibi büyüyen gücünü iktidara taşımak adına azim ve kararlılıkla, iyi yarınlar için çalışmaya devam ediyoruz.

Ordu İYİ Parti il başkanı olarak seçildiğimiz ilk günden itibaren, il yönetimim ve ilçe teşkilatlarım da aynı azim ve kararlılıkla bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedirler. Genel başkanımız Meral Akşener’in talimatıyla 81 il başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ve ilçe teşkilatları ile sahadayız” dedi.

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Ekrem Şentürk, Gölköy esnafını  tek tek dolaştıklarını bu sırada  vatandaşların yolunu keserek sorunlarını kendisine anlattığını ifade ederek, “Bütün vatandaşlarımızın tek tek derdini dinledik ve bu sorunların çözüm noktasında bizzat genel başkanımıza bu sorunları rapor olarak ileteceğimizi vatandaşımıza  ifade ettik dedi.

İkinci durak olarak Gürgentepe ilçesini ziyaret eden Başkan Şentürk, “Gürgentepe halkı büyük bir çoşkuyla İYİ Parti il yönetimini ve beraberindekileri olanca samimiyetiyle karşılamış,  kucaklamış ve bağrına basmıştır.

Bu tablo bile vatandaşımızın İYİ Parti’yi umut gördüğünün aslında  bir kanıtıdır” dedi.

İYİ Parti’yi basın bürosundan yapılan açıklamada ise akşam saatlerinde parti binasında esnaflarla biraraya gelerek sorunlar noktasında istişarelerde bulunulduğu belirtildi. “Millet bizi çağırıyor İYİ Parti’yi bu çağrıya uyuyor. Esnaf, zanaatkar, işçi,

çiftçi ve emekli vatandaşlarımızdan  oluşan bir gurup temsilci heyeti, İYİ Parti’yi il Başak’ı Ekrem Şentürk, yönetim kurulu üyeleri ve Altın Ordu ilçe başkanı İbrahim Yeşil Alan ile birlikte bir araya geldiği belirtildi.

Katılımcılar Ekonomik şartların ağırlığından, geçim sıkıntısından ve ülkenin içinde bulunduğu bu durumdan duydukları kaygıyı dile getirdiler.

İl başkanı Ekrem Şentürk toplantı da bulunan katılımcıların endişe ve kaygıları karşısında, “Endişeye mahal yok! İYİ Parti vatandaşımızın yanında, sizlerle kol kola el ele ve dirsek dirseğe, bizler bunun için sahadayız! Sizler, bizlere  inandığınız için buradasınız. Hepinize değerli katılımlarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Akp ve aveneleri, ister erken olsun, ister zamanında! ilk yapılacak seçimde er yada geç onları iktidardan göndereceğiz. Bu iradeyi biz sokakta gördük, vatandaşımız kararını vermiş. Allah’ın izniyle Millet İttifakı olarak bu iradeyi sandıktan çıkaracağız. Vatandaşımızın oylarını çalıp çırpmalarına artık izin vermeyeceğiz. Milletimizin sandıkta göstereceği iradeyle ülkeyi hırsızların elinden kurtaracağız” diyerek, katılan herkese teşekkür etti.

Leave a Response