KAĞITHANE ORDULULAR DERNEĞİ ERKAN YILDIRIM İLE ŞOV YAPTI

3 Milletvekili, bir kaymakam, bir belediye başkanı, Ordu yöresinin tüm çatı STK’ları, basını, Kağıthane yöresi esnaf örgütleri, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, ilçe ve köy dernek başkanlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık 750 kişinin katıldığı Kağıthane Ordulular Derneği’nin 2. Olağan Genel Kurulu’nda karşısına rakip çıkmayan mevcut Başkan Erkan Yıldırım tekrar seçilerek, güven tazeledi.

Kağıthane Ordulular Derneği Başkanı Erkan Yıldırım

 

ORMESHA- Raif Çevirme: 750 kişinin katıldığı Kağıthane Ordulular Derneği’nin 2’nci Olağan Genel Kurulu adeta Ordulular’ın gövde gösterisine sahne oldu. Başarılı çalışmaları ve her zaman halkın içinde olması nedeniyle taban gücü yüksek olan mevcut başkan Erkan Yıldırım, kullanılan oyların tamamını alıp, yeniden başkan seçilerek, gücünü daha da pekiştirdi.

Divan Başkanlığını Ersin Türk’ün  yaptığı kongre Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu’da gerçekleşirken,

Konuk olarak Ak Parti MKYK üyesi Metin Külünk, Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ,Kağıthane Kaymakamı Mustafa Koç, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Ak Parti Kağıthane ilçe başkanı Serkan Cantürk, Deva Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Av.Abdulkadir Kacemer, ORKON Başkan Av.Özlem Öztekin Vural, ,Ordulular Vakfı Başkanı Zekeriya Erdim, ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ,OBKD Başkanı Sefai OBKD Başkan Yardımcıları Murat Doğan, Salih Türk, Uzunyurt, Raif Çevirme, Sezer Turan,  Ahmet Özdamar, Yeliz Köksal, Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özat Özsoy, Kabadüzlüler Derneği Başkanı Galip Köroğlu, Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkanı Adnan Yılmaz, İstanbul Mesudiyespor Başkanı Hatice Özdemir Dönmez, STK Başkanları ve davetliler katıldı.

Altaş TV İstanbul Temsilcisi Murat Doğan’ın sunuculuğunu üstlendiği kongrede konuşma yapan Başkan Erkan Yıldırım, “Bugün çok tarihi bir gün yaşıyoruz. Kağıthane ilçesi ve Ordu yöresinin bütün STK’ları, siyasi parti temsilcileri, basınımız, yerel yönetim temsilcileri ve muhtarlarımız burada. Bunlar kadar önemi olan Kağıthaneli Ordulu hemşerilerimiz burada. Salondaki atmosfer derneğimizin tabanının güçlü olduğunu, siyaset, Meslek odaları ve STK’lar ve Basın tarafından dikkate alınan bir dernek olduğunu kanıtlıyor. Derneğimize gösterilen güvene, karılan herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdi sorumluluğumuz daha da artı. Çünkü daha çok çalışmak, bu güveni boşa çıkarmamak zorundayız” diyerek, Ordulular’ın Kağıthane’de önemli bir yere sahip olduklarını belirtti.

 

Yönetim kurulu: Başkan Erkan Yıldırım, Aykut Edip Sevinç, Ersin Türk, Kadir Ongun, Murat Yıldız, Mustafa Yıldız, Neziha Eraz, Nur Türkmen, Rüstem Aydın, Senayi Gümüş, Yeşim Köksal, Zülal Özdemir, Erhan Organ, Barış Ergin, Erol Şahin, Fatma Midilli, İbrahim Öztürk, Hayati Fedakartürk, İsa Gümüşay, Necati Akın, Nuri Haldan, Yeliz Köksal.

Denetim kurulu: Temel Başalan,Gülcan Özkaya, Halil İbrahim Yurt, Mithat Çaylak, Şükrü Filiz, Ömer Biliç.

 

 

Altyazı: Başkan Erkan Yıldırım

Leave a Response