KENGER DERNEĞİ KADIN KOLLARI İSTANBUL’A ÇIKARMA YAPTI

Ordu Kenger Derneği Kadın Kolları, son yıllardaki en kalabalık ve en güzel etkinliklerden birisini gerçekleştirerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı…

Kenger Derneği Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri…

ORMESHA- Namık Kemal Tuncer: Ordu Kenger Derneği Kadın Kolları Başkanı Emine Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, son yıllardaki en kalabalık ve en güzel etkinliklerden birisini gerçekleştirerek, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Muhteşem denilecek kadar güzel olan etkinliğe Kenger Dernek Başkanı Sebahattin Kaya, yönetim kurulu üyeleri destek vererek, başarıda pay sahibi oldular.

Beykoz Kavacık Salon Talia’da gerçekleşen Dünya Kadınlar Günü etkinliğine farklı yaş guruplarına mensup yaklaşık 600 Kengerli kadın katılırken, Konuk olarak Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, Ordu Mesudiye Gazetesi İstanbul Temsilcisi Namık Kemal Tuncer, Güzle Derneği Kadın Kolları Başkanı Necla Yılmaz katılarak, yaptıkları konuşmalarla Kenger Derneği Kadın Kolları Başkanı Emine Kaya ve yönetim kurulu üyelerini kutladılar. Sanatçı Erkan Tuncer’in sahne aldığı etkinlikte Kengerli kadınlar bol bol horon oynayıp, türkü ve şarkılara eşlik ettiler. Darısı diğer derneklerin başına.

(Sağdan sola doğru) Kenger Derneği Başkanı Sebahattin Kaya, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, Kenger Derneği Kadın Kolları Başkanı Emine Kaya, Güzle Derneği Kadın Kolları Başkanı Necla Yılmaz….

 

 

 

 

Tebrikler Kenger Derneği,
Tebrikler Kenger Kadın Kolları…

Leave a Response