KUMRU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON DİVANİTÜRKSPOR

Kumru Gençlik Halı saha turnuvasının final maçında Hekimoğlu Futbol kulübünü 4-0 yenen Divanitürkspor turnuvanın şampiyonu oldu ve şampiyonluk kupasını kaldırdı.

ORMESHA-Raif Çevirme:  İsmail Derle’nin organizatörlüğünde başlayan ve toplam 18 takımın katıldığı Kumru Gençlik Halı saha turnuvası Divanitürkspor’un şampiyonluğu ile sona erdi.
Güzel ve centilmence yapılan maç sonucunda Divanitürkspor,Hekimoğlu spor külübünü 4-0 lık net skorla yendi. Bu sonuçla “Hekimoğlu sk”.turnuvada 2. olurken,3.lüğü ise “Karacalı mahallesi” “Haddini Bilboğa”takımları paylaştı.
Ayrıca turnuvada Gol krallı Divanitürkspor’dan Ali Yakışık olurken,komite değerlendirmesi sonucunda en centilmen takımlığada “Kumruspor Altyapı”takımı layık görüldü.Kupalarını ise Belediye Meclis Üyesi Tuncay Tinci sundu.
Turnuvanın Şampiyonu Divanitürk spor’un şampiyonluk kupasını Kumru Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva verdi.Turnuvada gol kralı olan Ali Yakışık’ın kupasını Oktay Önen sundu.
Turnuvanın hakemliğini Bekir Günaydın yaparken,Turnuvada hakem olarak görev alanlara ve turnuvanın organizesini yapan İsmail Derle’ye Belediye Başkanı Yusuf Yalçuva tarafından birer plaket sunuldu.
Turnuvanın sonunda toplu olarak bir hatıra fotoğrafı alındı.

Leave a Response