MAVİ KARADENİZ TV VE ORDU MESUDİYE GAZETESİ DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAK

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ile Mavi Karadeniz TV Genel Koordinatörü Metin Ruşen biraraya gelerek iki basın kuruluşu arasında dayanışma ve işbirliği yapılmasını kararlaştırdılar

ORMESHA: Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt yaptığı açıklamada; “Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Türkiye’deki en önemli yerel televizyonlardan birisi olan Mavi Karadeniz TV ile Sayın Metin Ruşen aracılığıyla bundan sonra dayanışma içinde olabilmek için ilk adımları attık. Komşumuz, güzel Giresun ilimizin basın mensuplarıyla dayanışma içinde olma kararı, her iki ilimizin basınını daha da güçlendirecektir. Mavi Karadeniz TV Genel Koordinatörü sayın Metin Ruşen ile birlikte atmaktan büyük mutluluk duyduk. Birlikten güç doğacağına inanıyoruz” diyerek, en kısa zamanda yeniden bir araya geleceklerini belirtti.
Mavi Karadeniz TV Genel Koordinatörü Metin Ruşen ise yaptığı açıklamada; “Yıllardır yakından tanıdığımız Ordu Mesudiye Gazetesi GYY. Sefai Uzunyurt ile olan dostluğumuzun Mavi Karadeniz TV ve Giresun yöresi basını ile de olması için bundan sonra daha sık buluşma ve dayanışma da bulunma kararı aldık. İnşallah güzel gelişmeler olacak” diyerek, Ordu yöresi ve Giresun yöresi basınının işbirliği yapmasının iki il arasındaki işbirliğini ve dostluğu da güçlendireceğini söyledi.

Leave a Response