MESUDİYE BELEDİYE BAŞKANI İSA GÜL ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Ordu’nun Mesudiye ilçesi Belediye Başkanı İsa Gül’ün içinde bulunduğu araç, Sivas Şarkışla ilçesi girişinde, üzerlerine gelen aracın çarpmasından kurtulmak için yol kenarındaki bariyerlere çarparak, üç dört takla attı. Hurdaya dönen araçta bulunan Başkan Gül ve diğer üç kişi mucize eseri olayı küçük yaralanmalarla atlattılar.

 

ORMESHA: Ordu’nun Mesudiye ilçesi Belediye Başkanı İsa Gül, bir çalışma ziyareti için bulunduğu Kayseri’den dönerken Sivas Şarkışla ilçesi girişindeki kavşaktan geçerken, yol kenarında duran bir başka aracın aniden hareket ederek, çok büyük hızla gelip, makam aracına çarpması sonucu kaza geçirdi.
Kazada sırasında aniden gelen araçtan kaçmak için, Selçuk Sönmez yönetimindeki başkanın aracı kenar korkuluklarına çarparak birkaç kez takla attı. Başkan İsa Gül’ün durumunun iyi olduğu, göğüs kafesinde çatlak olduğu tespit edildi. Araçta bulunan diğer 3 kişiden ikisinde bir sorun olmazken, İBB Spor A.Ş. eski Genel Müdürü Alpaslan Baki Ertekin’ın babasının Selamet Ertekin’in yaralandığı öğrenildi.
Bir kaç kez takla atan araç hurdaya dönerken, Selamet Ertekin Kayseri’ye götürülerek tedavi altına alındı. Ayakta tedavi olan Başkan İsa Gül ve Selçuk Sönmez, Sivas’tan ayrılarak, Ordu’ya döndüler.
Kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt’a açıklamada bulunan Başkan Gül; “Allah’ıma çok şükür. Çok büyük bir kazayı küçük sayılabilecek darbelerle atlattık. Verilmiş sadakamız varmış. Benim ve araçta bulunan arkadaşlarımızın durumu çok şükür iyi. Haberi duyan Türkiye’nin her yeri ve yurt dışından hemşerilerimiz gösterdiği ilgiye ve geçmiş olsun dileklerine çok teşekkür ederim.” diyerek, kazanın verdiği olumsuz duyguyu, gösterilen sevgiyle daha kolay atlattığını belirtti.
Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Belediye Başkanı İsa Gül ile araçta bulunan Selamet Ertekin ve Selçuk Sönmez’e geçmiş olsun dileklerimizle, acil şifalar diliyoruz….

Leave a Response