MESUDİYE FUTBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON EKŞERE’Mİ, MÜSLÜM SARICA MI OLACAK?

MESUDİYE BELEDİYESİ FUTBOL TURNUVASI YARI FİNAL KARŞILAŞMALARI SONUNDA MÜSLÜM SARICA GELDİŞER’İ 2- 1 YENERKEN, EKŞERE- FİSTORU MAÇI SON 20 DAKİKADA FİSTORU’NUN SAHADAN ÇEKİLMESİYLE TAMAMLANAMADI. kOMİTE FİSTORU’YU İHRAÇ ETTİ. BU SONUÇ ÜZERİNE FİNALDE EKŞERE VE MÜSLÜM SARICA KARŞI KARŞIYA GELECEK.
ORMESHA: Mesudiye Belediyesi Futbol Turnuvası’nda final Müslüm Sarıcaspor ile Ekşerespor arasında oynanacak. Şampiyonluğun belirleneceği final karşılaşmasını izlemek üzere Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu , Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu İl Gençlik ve Spor Müdürü Mesudiye’ye gelecekler.
Mesudiye Kaymakamı Lütfullah Ün, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül ve çok sayıda seyircinin katılımıyla izlenecek final maçı öncesi Mesudiye tarihinin ulusal ölçekli ilk yapay çim sahası olan Müslüm Sarıca Stadyumunun resmi açılışı gerçekleştirilecek.
Yarı final karşılaşmalarında Müslüm Sarıca güçlü rakibi Geldişer’i 2 – 1 yenerek, finale çıkan ilk takım olurken, yarı finalin ikinci maçında Fistoru ve Ekşere karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın son 20 dakikasında durum Ekşere: 4- Fistoru: 2 iken, Fistoruspor hakemin kendileri aleyhine kararlar verdiğini iddia ederek, sahadan çekildi. Tertip komitesi bu gelişme üzerine Fistoru’yu turnuvadan ihraç etti.

Final karşılaşması 6 Kasım Perşembe günü Müslüm Sarıcaspor ile Ekşerespor arasında oynanacak olup, Ordu Mesudiye Gazetesi olarak her iki takımımıza da başarılar diliyoruz.

Leave a Response