MESUDİYE’DE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ORDU MESUDİYELİLER, 24 YILDAN BERİ DEVAM ETTİRDİKLERİ İLÇE KURULTAYININ İLK DEĞERLENDİRME TOPLANTISINI YAPARAK, SORUNLARINI TARTIŞTILAR.

24. Mesudiye Kurultayı’nın ilk değerlendirme toplantısı Mesudiye’de yapıldı. Gurbet şehirlerinden gelenler ile ilçede sürekli yaşayanların iştirak ettiği toplantıda, Temmuz ayında ki Mesudiye Kurultayında dile getirilen konuların değerlendirilmesi yapıldı

ORMES HA- UFUK Yılmaz- N. Kemal Tuncer: Türkiye’nin ilk ve devamlılığı sağlanabilen tek kurultayı ünvanını elinde bulunduran Mesudiye İlçe Kurultayı’nın üç değerlendirme toplantısından ilki Mesudiye’de yapıldı. Diğer iki toplantı ise sonraki tarihlerde İstanbul ve Ankara’da yapılacak. Divan başkanlığını bir süre önce emekli olan Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aziz Ekşi, divan üyeliklerini Mesudiye Belediye Meclis Üyesi İbrahim Ünver, Mesudiye Muhtarlar Derneği Başkanı Kurtuluş Açıkgöz, Mesudiyeliler Derneği Başkan Danışmanı yerine getirdikleri değerlendirme toplantısının kurban bayramına denk gelmesi, katılımcı sayısını arttırırken; İstanbul Milletvekili Oktay Ekşi, Mesudiye Kaymakamı Lütfullah Ün, Kurultay Yürütme Kurulu Başkanı ve Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, İlçe Garnizon Komutanı, Emniyet Amiri, Ankara Mesudiyeliler Derneği Başkanı ve Kurultay Sekreteryası Başkanı Nuri Özmen, Mesudiye Gelişme Vakfı Başkanı Muzaffer Ünver, İstanbul Mesudiyeliler Derneği Başkanı Salih Erol, Mesudiyeliler Birliği Hizmet Vakfı Başkanı Fazlı Coşkun, Ordu Mesudiye Gazetesi Mesudiye Temsilcileri Muharrem Sarıgül ve Ufuk Yılmaz, İstanbul Temsilcisi N. Kemal Tuncer, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Özmen’inde aralarında bulunduğu çok sayıda muhtar, dernek başkanı ve vatandaşlar katıldılar.

Leave a Response