MESUDİYELİ BOMBA İMHA UZMANI OZAN ÖZMEN ŞEHİT OLDU

 Ordu Mesudiye ilçesi Beyağaç Zile Köyü’nden Vali Yardımcısı Aydın Özmen’in, Mardin Nusaybin’de Bomba İmha Uzmanı olarak görev yapan oğlu Ozan Özmen, GATA Hastanesi’nde hayatını kaybederek şehitlik mertebesine yükseldi.

ORMESHA:  Ordu Mesudiye Beyağaç Zile Köyü’nden Bomba İmha Uzmanı olarak görev yapan polis memuru oğlu Ozan Özmen, Nusaybinde bomba taraması yaparken PKK’lı teröristlerin attığı roketin duvara çarpması sonucu etrafa saçılan şarapnel parçalarının boynuna isabet etmesiyle oluşan kesik ve darbe sonucu beyin kanması geçirmişti. Yaralı olarak Ankara GATA Hastanesi’ne kaldırılan ve ameliyat olan Kahraman Polisimiz Ozan Özmen, doktorların bütün çabasına rağmen, GATA Yoğun Bakım Ünitesi’nde 10 günü aşkın devam eden yaşam mücadelesini kaybederek şehit oldu.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak, Şehidimiz Ozan Özmen’e Allah’tan rahmet, başta babası Aydın Özmen olmak üzere, bütün Özmen ailesine, Beyağaç köylülerimize, Mesudiyeliler’e, Ordulular’a ve tüm Milletimize sabır ve baş sağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun!

Şehit Polisimiz Ozan Özmen, 15 Nisan Cuma günü Beyağaç Köyü Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrası, Beyağaç (Zile) Köyü Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacak. 

Leave a Response