MESUDİYELİ ESKİ BAŞKAN BAHATTİN ÜNVER EŞİNE AĞLADI

Ak Parti Zeytinburnu eski ilçe başkanı Ordu Mesudiyeli Bahattin Ünver ‘in eşi Hatice Ünver, koronavirüs nedeniyle  İstanbul’da hayatını kaybetti.

Bahattin Ünver
ORMESHA: Zeytinburnu’nda 7 yıl Ak Parti’den eski ilçe başkanlığı yapan Ordu Mesudiye Çavdar Köyü Çiftlik Mahallesi’nden Bahattin Ünver ‘in eşi Hatice Ünver, geçirdiği koronavirüs rahatsızlığı sonucu İstanbul’da hayatını kaybetti.

 

Cenaze törenine yüzlerce kişi katılarak Ünver ailesinin acısına ortak oldu…
Zeytinburnu eski belediye meclis üyesi ve iş insanı Hüsnü Ünver’in yengesi, Hamza Ünver ve Kudret Ünver’in anneleri olan Hatice Ünver’in vefat haberi, başta hemşerileri Mesudiyeliler olmak üzere, Ordulular ve Zeytinburnulular arasında büyük üzüntüye sebep oldu.
Hatice Ünver’in cenazesi aralarında Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül’ünde olduğu 13 ilçe belediye başkanı,
çok sayıda siyasetçi, dernek başkanı, Ordulu, Mesudiyeli, Mesudiye, Ankara ve Antalya’dan gelen Çavdarlı hemşerilerinin yanı sıra,
farklı illere mensup dostlarının kalabalık katılımıyla Zeytinburnu Merkez Efendi Camii’nden kaldırılarak son yolculuğuna uğurlandı.
Cenaze töreninden sonra Çavdar Çiftlik Derneği lokalinde cenazeye katılanlara yemek ikramında bulunulup, Kuran’ı Kerim okundu.
Oğlu Kudret Ünver
Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Hatice Ünver’e Allah’tan rahmet, başta eşi Bahattin Ünver, oğulları Hamza Ünver ve Kudret Ünver olmak olmak üzere, Çavdarlılar’a sabır ve başsağlığı diliyoruz
.
Ruhu şad mekanı cennet olsun.

Leave a Response