MESUDİYELİ ESNAFLAR RECAİ KOÇYİĞİT DEDİ

Mesudiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan kongresinde mevcut başkan Recai  Koçyiğit ile Ak Parti Mesudiye Belediyesi Meclis Üyesi Sacettin Yurtçu’nun yarıştıkları seçimi, Koçyiğit kazanarak yeniden başkan seçildi.

Recai Koçyiğit

ORMESHA: Mesudiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan kongresinde mevcut başkan Recai  Koçyiğit ile Ak Parti Mesudiye Belediyesi Meclis Üyesi Sacettin Yurtçu başkanlık için yarıştılar. Gizli oyla yapılan seçimi, Recai Koçyiğit kazanarak yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.

İki başkan adayı Recai  Koçyiğit (solda) ile Mesudiye Belediyesi Meclis Üyesi Sacettin Yurtçu

Üyelerin büyük ilgi gösterdikleri kongreye katılım son derece fazla olurken, her iki başkan kongre öncesi tokalaşarak birbirlerine başarı dileğinde bulundular.

Seçimi kazanan Başkan Recai Koçyiğit, esnafların sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirterek, “Şahsıma güven göstererek beni yeniden başkan seçen bütün üyelerimize teşekkür ediyorum. Onları mahcup etmemek için daha çok çalışacak, esnaflarımızın sorunlarının çözümü için gayret göstereceğim. Kooperatifimizde herşey açıktır. Bizim gizlimiz saklımız yok” diyerek, kendilerine güven duyulmaya devam edilmesini istedi.

Yönetim Kurulu:

  1. Recai Koçyiğit
  2. İsmail Aydın
  3. Taşkın Serkan Sarıgül

 

Denetim Kurulu

  1. Kurtuluş Açıkgöz
  2. Erdem Göç

 

 

Bölge Birliği Temsilcisi

  1. Fırat Özcan
  2. Uğur İnan

 

Altyazı: Güvenoyu alan Başkan Recai Koçyiğit

Altyazı. İki Başkan Adayı Sacettin Yurtçu ve Recai Koçyiğit birbirlerine başarı diledi…

 

Leave a Response