MESUDİYELİLER VAKFI’NDA  ŞENGÖNÜL’E GÜVENOYU

Mesudiyeliler Hizmet Vakfı olağan kongresinde başkanlığa mevcut aday Ahmet Ali Şengönül tek aday olarak katılarak, yeniden başkan seçildi ve güven tazeledi. Kağıthane Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen kongreye Mesudiye’nin çatı kurumları ve çok sayıda köy dernek başkanı katıldı.

Başkan Ahmet Ali Şengönül…

ORMESHA Namık Kemal Tuncer: Mesudiyeliler Hizmet Vakfı (MESVAK) kongresini Kağıthane Belediyesi Meclis Salonunda,Mesudiye’nin çatı kurumlarının ve çok sayıda dernek başkanının katılımlarıyla tamamladı. Açılış konuşmasını mevcut başkan Ahmet Ali Şengönül yaparken, katılımcılar ve konuklara hoş geldiniz dedi. Kongreye Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Kağıthane Belediye Meclis Üyesi ve Kağıthane Ordulular Dernek Başkanı Erkan Yıldırım, Esenler Belediye Meclis Başkan Vekili Engin Aydoğan, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi İdris Taşkın, Op. Dr. Aydın Özgül, OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, Mesudiye İşadamları Derneği Başkanı Coşkun Delice, Mesudiyespor Başkanı Yüksel Şener, Mesudiye Dernekler Federasyonu Başkanı Adnan Yılmaz, Mesudiyeliler Dernek Başkanı Özat Özsoy, Beykoz Mesudiyeliler Dernek Başkanı Hakan Aydemir, Ordu Mesudiye Gazetesiİstanbul Temsilcisi Namık Kemal Tuncer, Eski vakıf başkanları, yöneticiler, köy dernek başkanları ve vakıf üyeleri katıldılar.

Divan Başkanlığını Yaşar Celep, üyeliklerine Serdar Doğuş Eriçok ve Muhammet Akın Yalçın’ın yerine getirdikleri kongrede,  Divan Başkanı Yaşar Celep vakıf hakkında kısa bir konuşma yaparak, katılımcılara hoş geldiniz dedi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, Başkan Ahmet Ali Şengönül, vakfın çalışmalarını anlatarak, öğrenci bursları hakkında kongreye bilgiler verdi. Daha çok sayıda öğrenciye burs vermek için çaba harcayacaklarını belirtti. Vakfın gelir giderleri de okunarak ibra edildi. Konuşmacılar  vakfın çalışmalarından övgüyle söz ederken yeterli olmadığını belirtiler. Mevcut Başkan Ahmet Ali Şengönül tek aday olarak girdiği seçimde  yeniden başkan seçildikten sonra yaptığı konuşmada, “Beni başkanlığa tekrar layık gördüğünüz için genel kurula ve  desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Daha çok çalışarak vakfımıza ve Mesudiye’mize güzel hizmetlerde bulunacağız” dedi.

Yönetim Kurulu:   Ahmet Ali Şengönül, Yüksel Erol, Şenel Yılmaz, Murat Çiçek, Meryem Okuyucu, Serdar Doğuş Eriçok, Muhammet Akın Yalçın, Kemal Kayakaya, Gültekin Aydın, Onur Okutan, Tekin Toklucu, Turan Baki Sarıgül, Mustafa Kılınç, Seher Sevinç, İsa Başalan, Arif Öndin, Adnan Kıran

Yönetim kurulu üyeleri

Denetleme Kurulu: M.Ali Boyraz, Demirhan Bektaş, Hasan Özgül,

 

 

Leave a Response