MESUDİYE’YE YAŞAYAN GENÇLİK MERKEZİ KOMPLEKSİ YAPILACAK

Ordu’nun Mesudiye ilçesine içinde 500 kişilik seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, 350 kapasiteli sahneli kültür merkezi, sauna, kütüphane, kondisyon salonları, çok amaçlı salonlar ve kafeteryalardan oluşan Yaşayan Gençlik Merkezi Kompleksi yapılacak.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül projesi yapılan tesisin ihaleye çıkarıldığını, 2022 yılı sonunda ise hizmete gireceğini belirtti.
ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Ordu’nun Mesudiye ilçesine içinde 500 kişilik seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, 350 kapasiteli sahneli kültür merkezi, sauna, kütüphane, kondisyon salonları, çok amaçlı salonlar ve kafeteryalardan oluşan Yaşayan Gençlik Merkezi Kompleksi yapılacak.
Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül projesi yapılan tesisin ihaleye çıkarıldığını, 2022 yılı sonunda ise hizmete gireceğini belirterek, “350 kişilik Mesudiye’mizin büyük heyecanla beklediği Türkiye’ye örnek mega projemizi bitirerek, ihale sürecini başlattık!!!
-500 Kişilik Seyirci Kapasiteli Kapalı Spor
Salonu
-350 Kapasiteli Sahneli Kültür Merkezi
-Kondisyon Salonları, sauna, kütüphane, çok amaçlı salonlar ve kafeteryalardan
oluşan Yaşayan Gençlik Merkezi kompleksi 2022 yılı sonuna kadar tamamlanarak hizmete açılacaktır.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, “2023 yılındaki Dünya Demokrasi Forumunu bu tesislerde gerçekleştireceğiz” dedi.
2023 yılındaki Dünya Demokrasi Forumunu bu tesislerde gerçekleştireceğiz” diyerek, seçimlerde söz verdiği önemli bir projeyi daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Leave a Response