METİN GÜNDOĞDU: “19 MAYIS GENÇLİK DEMEKTİR

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj

yayınlayarak; “19 Mayıs’ın gençliğe bir bayram olarak hediye edilmesi, milletimizin yeni nesillere ve gençlerimize verdiği önemin göstergesidir”dedi

ORMESHA- Namık Kemal Tuncer: Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yayınladığı mesajında, “Ya bağımsızlık ya ölüm diyerek Samsun’dan yola çıkan ceddimiz bağımsızlık mücadelesini 19 Mayıs 1919’da başlattı. 100 yıl önce, Aziz Milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde milli mücadeleyi büyük fedakarlıklarla kazanmış ve bağımsızlığımızın bugünlere gelmesini sağlamıştır.” dedi.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu mesajında şu ifadeleri kullandı “19 Mayıs’ın gençliğe bir bayram olarak hediye edilmesi milletimizin yeni nesillere ve gençlerimize verdiği önemin göstergesidir. Bağımsızlığımızın korumasında ve bugünlere gelmesinde büyük önemi olan gençlerimiz bugünlerimizin ve geleceğimizin en büyük teminatıdır. Milli ve manevi değerlerimize sahip gençlerimizin ilimle, sanatla, sporla, ülkemizi daha ileriye taşıyacağına inancımız tamdır.”

“Bu düşüncelerle bağımsızlık yolunda her türlü fedakarlığı ve kahramanlığı ortaya koymuş aziz şehitlerimizi ve ecdadımızı şükranla yad ediyor, tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi.

Gazetene Abone ol, yaşat!

 

Leave a Response