METİN KAR YENİDEN ARDEF BAŞKANLIĞINA TALİP

Merkezi İstanbul Küçükbakkalköy’de bulunan Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF) kongreye gidiyor. Daha önce ARDEF başkanlığı yapmış olan Metin Kar, 24 Ekim’de yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olarak, elini taşın altına koyacağını açıkladı.

ORMESHA: Merkezi İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy’de bulunan Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF) kongreye gidiyor. Daha önce ARDEF başkanlığı yapmış olan Metin Kar, 24 Ekim’de yapılacak kongrede yeniden başkan adayı olduğunu, elini taşın altına koyacağını açıkladı.

Metin Kar
Metin Kar
Metin Kar, STK’lar ile içiçe

Artvinliler’in birliğinin daha da pekişmesi, Artvinliler’in İstanbul’da siyaset, yerel yönetimler ve bürokraside gerçek güçlerini gösterebilmeleri, ön saflarda yeralabilmelerini sağlamak için aday olduğunu açıklayan Metin Kar, “Yolumuz açık geleceğimiz aydınlık olsun, 24 Ekim Pazar günü yapılacak olan Artvin Dernekler Federasyonu (ARDEF ) genel kurulunda genel başkan adayı olduğumu tüm dostlarımla paylaştım.

Artvin ve Ülkemiz için çalışmak güzel. Adaylık açıklamamda yanımda olan Ataşehir Artvinliler Derneği önceki dönem başkanı sayın Mansur Yazar’a ,Beykoz Artvinliler Derneği Başkanı sayın Mehmet Uzun’a, Şile Artvinliler Derneği başkanı sayın Uğur Çağlar’a, Sancaktepe  Artvinliler Derneği önceki dönem başkanı sayın Osman Polat’a, yönetici ve delegelerimiz sayın Süleyman Yeniçeri, sayın Ayhan Çağıran, sayın Fikret Özkan, sayın Bedri Acar, sayın Fatih Canbaz, sayın Ömer Yıldız ve sayın Mehmet Aygün’e ve desteğini sunan bütün dost ve hemşerilerime çok teşekkür ederim” diyerek, artık Artvin için güzel günlerin çok yakın olduğunu, Artvinliler’in gücünün tüm İstanbul ve Türkiye’ye hissedileceğini, Türkiye’de Artvin döneminin başlayacağını ifade ederek, kongrenin hayırlı olmasını diledi.

Leave a Response