MİLLETVEKİLİ YEDİYILDIZ GENÇLİK MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

:

ORMESHA- ALİ YAZAN: Ordu Milletvekili, TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Başkanı Dr. Şenel Yediyıldız, 2019’un ilk gününde Ordu Gençlik Merkezini ziyaret ederek gençlerin yeni yılını kutladı ve gençlerle sohbet etti.

Gençlerle tek tek ilgilenen Yediyıldız onların istek ve taleplerini dinledi. Bir süre gençlerle masa tenisi de oynayan Şenel Yediyıldız, tatil gününde Gençlik Merkezinde ders çalışan gençlere derslerinde ve sınavlarında başarılar diledi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç’ in sosyal medyadan yaptığı davette “ Yılın ilk gününde 7/24 açık Ordu Gençlik Merkezindeyiz, çay-çorba mevcut. Kendini genç hisseden herkesi bekleriz” daveti üzerine, her fırsatta gençlerin yanında olan, Gençlik Merkezlerini ziyaret eden Ordu milletvekili Dr. Şenel Yediyıldız Ordu Gençlik Merkezini ziyaret etti. Gençlerle çay içen Yediyıldız sosyal medya hesabında “Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ordu Gençlik Merkezini ziyaret etti tatil gününde gençlerin zamanlarını ders çalışmaya adamış olmaları ziyadesi ile beni mutlu etti. Gençlerimiz geleceğimizin teminatıdır. ” paylaşımını yaptı.

Leave a Response