Mis Kokulu Kolonya Çeşitleri

 

 

Kolonyalar geçmişten günümüze gelen ortama hoş kokusu ve ferahlığı ile kullanılan hijyenik ve kozmetik ürünlerdir. Kolonya çeşitlerin de özellikle farklı limon ve diğer karışımlar ile güzel koku ve temizlik katan ürünlerdir. Buna bağlı olarak içinde yer alan alkol ana maddesidir. Böylece yaz kış dezenfekte özelliğe sahip kolonya çeşitleri her evde ve toplu alanlar da tercih edilir. Günümüzde özellikle kolonyalar tercih ediliyor. Bayramlar da ve özel günler de geçmişten bugüne ilk olarak limon kokusu ile kolonya çeşitleri gelişerek günümüze kadar gelmiştir.

 

Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

 

Kolonya çeşitlerinden en ünlü ve tercih edilen kokular leylaklardır. Aynı zaman da lavanta rahatlatıcı özelliği ile her evde yer alır. Yeni olarak yeşil çay ile harmanlanan kolonya çeşitleri vardır. En etkili kolonya çeşitleri 80 derece olan ürünlerdir. Bu modeller de yeşil limon kokusu yer alır. Özellikle vanilyalı ve gül kokuları da farklı kolonya çeşitleridir.

 

Kolonya Çeşitleri İçerikleri Nelerdir?

 

Kolonya çeşitlerinde özellikle alkol derecesine bakılarak seçilmelidir. Kolonya çeşitleri ayrıca cam şişe olarak tasarlanır. Bu modeller de narin çiçek kokuları bulunur. Ayrıca yasemin zambak, sümbül, ve musk esansları da en çok tercih edilen farklı hava katan kolonya çeşitleridir.

 

Sizler de bayramlarda veya günlük kullanımlar da kolonya çeşitleri için https://www.madamecoco.com/kolonya/ linkinden istediğiniz kokuları ve tasarımları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Leave a Response