MUHARREM SARIGÜL’ÜN ACI GÜNÜ

Ordu Mesudiye Gazetesi Mesudiye Temsilcisi Muharrem Sarıgül’ün yengesi Fidan Sarıgül, Üsküdar Ünalan Mahallesi’ndeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu ambülans ve doktor gelinceye kadar hayatını kaybetti.

ORMESHA- Namık Kemal Tuncer: Ordu Mesudiye Gazetesi Mesudiye Temsilcisi ve Sarıgül Kırtasiye Sahibi Muharrem Sarıgül’ün yengesi ve ayni zamanda baldızı, Eriklisu Üsküdar Ünalan Mahallesi Ana Bayii Aydın Sarıgül’ün eşi, Çerçi Muhtarı Ethem Yılmaz’ın ablası, Özcanlar Market sahibi Veli Özcan’ın Baldızı, Meclis Üyesi Arslan Sarıgül’ün yengesi Fidan Sarıgül, Üsküdar Ünalan Mahallesi’ndeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu ambülans ve doktor gelinceye kadar hayatını kaybetti.
Fidan Sarıgül’ün cenazesi bugün öğlede saat 13:00’te Ümraniye Hekimbaşı Mezarlığı’nda bulunan mesçitte kılınacak cenaze namazı sonrası, ebediyete uğurlanacak.
Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Fidan Sarıgül’e Allah’tan rahmet, başta Aydın Sarıgül, Muharrem Sarıgül olmak üzere bütün Sarıgül ve Yılmaz ailelerine sabır ve başsağlığı dileriz.
Ruhu şad, mekanı cennet olsun…

Leave a Response