NİKSAR ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI HASAN ERSİN

Aslen Ordu Mesudiye Dayılı Köyü kökenli olan Hasan Ersin, tek listeyle girdiği seçimlerde kullanılan oyların tamamını alarak yeniden Niksar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı seçildi.

Niksar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yeni yönetim kurulu üyeleri, Gazetemizin Niksar Temsilcisi Ercan Ersin (Sağ başta) ile…

 

ORMESHA-Ercan Ersin: Niksarlılar çalışmalarından çok memnun oldukları  Ordu Mesudiye Dayılı Köyü kökenli Hasan Ersin’in karşısına rakip çıkarmayarak, O’nu yeniden Niksar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı seçerek, güvenlerini bir kez daha gösterdiler.

Seçimden sonra Ordu Mesudiye Gazetesi’ne özel açıklamada bulunan Başkan Ersin, “Niksar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, sadece Tokat’ın değil, çevremizdeki illerin de en etkili Şoför teşkilatı. Kendi üyelerimiz, çevre il ve ilçelere verdiğimiz hizmet kadar; İran yolu olarakta adlandırılan Amasya, Erzincan, Kars, Ağrı, Karadeniz’in iç illerine giden ve gelen araçlara da zor anlarında hizmet sunuyor, yardım ediyor.

Niksar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Ersin…

Yıllardır sürdürdüğüm başkanlık görevim sırasında yaptığımız doğru ve şoför esnafının haklarını koruyan hizmet anlayışımızın takdir edildiğini bu seçimlerde bir kez daha görmenin mutluluğunu yaşıyorum” diyerek, kendisi ve yönetim kuruluna gösterilen güvene teşekkür etti.

 

 

 

Leave a Response