ORDU BASIN GAZETESİ 1 YAŞINDA

Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Ordu Basın Gazetesi 1. Yılını coşkuyla kutladı. Bir yıldır yayın hayatını sürdüren Ordu Basın Gazetesi bu süreç içerisinde, Ordulu iş adamlarına, siyasetçilere referans olduğu gibi, bazı haberleri de ulusal basın da yer aldı. İstikrarlı çizgisinden ayrılmayan gazete “doğruluk”ilkesi çerçevesin de yayın hayatını sürdürerek, 1. Yılını muhteşem bir coşku ile kutladı.

ORMESHA- AHMET ÖZDAMAR: Salonun tamamı doldu taştı. Esenler Kadir Topbaş Kültür Merkezinde düzenlenen Ordu Basın Gazetesi 1. Yıl kutlama gecesine, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Taran, Muhammet Demirci Misiad Başkanı

Orduspor Kulüp Başkanı Suat Deniz, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Dervişoğlu, Ordu Dernekler Platformu Başkanı Gülcan Özkaya, Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, ESOF Başkanı Serdal Çatanak, GÖLDEF Başkanı Necati Özdemir, ÜNDEF Yönetim Kurulu Üyeleri, AYDEF Başkanı Ali Danış, Altaş Tv’den Fatih Özdemir ve Murat Doğan, TV52’den Zeki Salman, Kanal34 Televizyonu’ndan Adil Koçalan, Memleketim ordu Dergisinden Sezer Turan, Marka52 Gazetesi’nden Muhammet Küçüköksüz, Ordu Mesudiye Gazetesi’nden Ahmet Özdamar, Gazeteci Akın Düz çok sayıda dernek başkanı, iş adamı ve davetli katıldı. Protokol konuşmaları ile başlayan program 4 en canlı yayınlandı. Sanatçılar Ezel Kalander, Aydın Beyoğlu, Fedai Öz, Sehlan Burak, Halil Özçelik, Ahmet Ece Gülesin, Aşık Erol Şahiner ve Aşık Orhan Üstündağ türküleri ile misafirleri coşturdu. Gece sonun da konuşma yapan Ordu Basın Gazetesi Sahipleri Ercan Gevrek ve Bayram Sekendiz katılım gösteren herkese teşekkür ettiler. Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan, ORDEF Başkanı Celalettin Dervişoğlu, Ordu Dernekler Platformu Başkanı Gülcan Özkaya, OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt, ESOF Başkanı Serdal Çatanak ve Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Taran da birer selamlama konuşması yaparak, gazete ekibine başarı dileklerinde bulundular.

Leave a Response