ORDU GÜNLERİ FUARI, 4 EKİM’DE İSTANBUL’DA START ALIYOR

Yaklaşık 10 yıl önce İstanbul’da  Ordu Dernekler Federasyonu ve 52 Basın Yayın tarafından başlatılan Ordu Günleri’nin 10’uncusu Ekim ayının ilk haftasında düzenlenecek

Ordu Basın Kuruluşları Derneği.
Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt
ORDEF Başkanı Celalattin Dervişoğlu_OBKD Başkanı Sefai Uzunyurt
52 Basın Yayın Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Turan

ORMESHA- Doğa Uzunyurt: Etkinliği kısa adı ORDEF olan Ordu Dernekler Federasyonu ve 52 Basın Yayın birlikte organize edecekler.

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı Sefai Uzunyurt, 4-7 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Maltepe Sahili Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecek olan 8. Ordu Günleri etkinliğine, tüm Ordulu, Karadenizli ve İstanbullu Basın Mensupları nı, Ordu kültürünü tanımaya ve sayfalarına yansıtmaya davet etti.

ORDEF Başkanı Celalattin Dervişoğlu Ordulu hemşerilerini Ordu Günleri’ne katılmaya, gelirken başka yörelerden olan komşularını da getirmeye davet etti.

Ordu Günlerini organize edeek olan profesyonel fuarcı, 52 Basın Yayın Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Turan ise çok güzel bir fuar olacağını, katılım olarak geride kalanlara göre en kalabalık insanın katılacağını tahmin ettiklerini belirterek, “Ordulular’ın gücü bu fuarda tüm İstanbul’a ve basın aracılığıyla tüm Türkiye’ya gösterilmiş olacak” diyerek, tüm dernek, vakıf ve Ordulular’ı şimdiden plan yaparak sevdikleriyle birlikte, mutlaka Maltepe sahiline gelmelerini istedi.

 

Leave a Response