ORDU İLİNİN ZİRVESİ VE KAYMAKAMLARI MESUDİYE’DE BİRARAYA GELDİ

Ordu İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon toplantısı ile 19 ilçe Kaymakamlar toplantısı Ordu Valisi Tuncay Sonel’in başkanlığı, Mesudiye Kaymakamı Oğuzhan Aksoy’un ev sahipliğinde Vali Yardımcısı Zafer Karamehmetoğlu, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Numan Öksüz, İl Emniyet Müdür Vekili Cenk Akgün, Sahil Güvenlik Fatsa 97. Bot Komutanı Üsteğmen Semih Gümrükçü, İl Göç İdaresi Müdürü Abdulkadir Katırcıoğlu ile emniyet ve jandarma yetkililerinin katılımıyla Mesudiye’de başarıyla gerçekleştirildi.

Toplantı, Mesudiye Meslek Yüksekokulu salonunda gerçekleştirildi…

ORMESHA-Ufuk Yılmaz: Ordu ilinin genel güvenlik, asayiş ve trafik durumunun değerlendirildiği ‘İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile İlçelerin sorunlarını, ihtiyaçlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak yapılan ‘Kaymakamlar Toplantısı’, Ordu Valisi Tuncay Sonel’in başkanlığında Mesudiye ilçesinde gerçekleştirildi.

Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Kaymakamlar ve İlin zirvesindeki isimlerini Belediye girişinde karşıladı…
Vali Tuncay Sonel, toplantı öncesi Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, resmi dairelere ziyaret ve temaslarda bulundu. İlk olarak Mesudiye Kaymakamlığı’na ziyarette bulunan Vali Sonel, Kaymakam Oğuzhan Aksoy’dan ilçenin genel durumu, sorun ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Mesudiye Kaymakamı Oğuzhan Aksoy
Mesudiye Kaymakamlığı ziyareti sonrasında Ağustos ayı İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı, Vali Tuncay Sonel’in başkanlığında Mesudiye Meslek Yüksek Okulunda gerçekleştirdi.
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül…
Vali Yardımcısı Zafer Karamehmetoğlu, İlçe Kaymakamları, Altınordu Kaymakam Refiki Murathan Cebeci, Fatsa Kaymakam Refiki Süleyman Arat, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Numan Öksüz, İl Emniyet Müdür Vekili Cenk Akgün, Sahil Güvenlik Fatsa 97. Bot Komutanı Üsteğmen Semih Gümrükçü, İl Göç İdaresi Müdürü Abdulkadir Katırcıoğlu ile emniyet ve jandarma yetkililerinin katılımıyla yapılan toplantıda, uyuşturucu ile mücadele kapsamında ilimizde yürütülen çalışmalar hakkında değerlendirildi.
Vali Tuncay Sonel, İçişleri Bakanlığımızın koordinesinde yapılan “EN İYİ NARKOTİK POLİSİ: ANNE”, “UYUMA”, “KADES” gibi uygulamalar konusunda vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde bilgilendirilmesini istedi.
Vali Sonel, trafikle ilgili de İçişleri Bakanlığımızca başlatılan “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın”, “Bi Hareketine Bakar Hayat” kampanyalarına yönelik çalışmalara, yaz mevsimi dolayısıyla trafik yoğunluğunun arttığı bugünlerde ağırlık verilmesini istedi.
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Mesudiye Kaymakamı Oğuzhan Aksoy ve Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, ilçe merkezini yaya olarak geçerek esnaflar ve vatandaşlarla da bir süre sohbet ettiler…
Toplantıda, iç sularda ve denizde boğulma olaylarının önüne geçilebilmesi için vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmenin yapılmasını ve daha hassas olunması gerektiğini ifade etti.
Toplantı sonrasında Mesudiye Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, Belediye Başkanı İsa Gül’den belediyenin ilçedeki hizmetleri, çalışmaları, projeleri hakkında bilgiler aldı.
Ordu Mesudiye Gazetesi Mesudiye Temsilcisi Muharrem Sarıgül, Ordu Valisi Tuncay Sonel’i karşılayarak, ‘Hoş geldiniz sayın Valim’ dedi.
Ağustos ayı İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısının ardından ilçe merkezindeki esnafları ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, esnafların hal ve hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti, park ve caddede karşılaştığı vatandaşlarla hasbihalde bulundu.
Kaymakamlar
Emrah ASLAN

Emrah ASLAN –Akkuş Kaymakamı

Erkan KARAHAN

Erkan KARAHAN – Altınordu Kaymakamı

Şeyma AKTAŞ

Şeyma AKTAŞ – Aybastı Kaymakamı

Enes ÖZKAN

Enes ÖZKAN – Çamaş Kaymakamı

Eyyüp Batuhan CİĞERCİ

Eyyüp Batuhan CİĞERCİ – Çatalpınar Kaymakamı

Furkan ÇAKIR

Furkan ÇAKIR –Çaybaşı Kaymakamı

Ömer Lütfi YARAN

Ömer Lütfi YARAN –Fatsa Kaymakamı

Onur BEKTAŞ

Onur BEKTAŞ – Gölköy Kaymakamı

Aydın YANIK

Aydın YANIK –Gülyalı Kaymakamı

Faruk ATAR

Faruk ATAR – Gürgentepe Kaymakamı

Ali Can YILDIZ

Ali Can YILDIZ – İkizce Kaymakamı

Yasin ŞAHİN

Yasin ŞAHİN – Kabadüz Kaymakamı

Yunus Emre SAKIZCI

Yunus Emre SAKIZCI – Kabataş Kaymakamı

Mikail ERSÖZ

Mikail ERSÖZ – Korgan Kaymakamı

Emrah AKDUMAN

Emrah AKDUMAN – Kumru Kaymakamı

Oğuzhan AKSOY

Oğuzhan AKSOY – Mesudiye Kaymakamı

Levent YETGİN

Levent YETGİN – Perşembe Kaymakamı

Soner DİVLİ

Soner DİVLİ – Ulubey Kaymakamı

Ayhan IŞIK

Ayhan IŞIK – Ünye Kaymakamı

Leave a Response