Ordu Valisi Tuncay Sonel, Mesudiye İlçesini Ziyaret Etti

Ordu Valisi Tuncay Sonel,  Mesudiye ilçesine giderek, bir dizi ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu. İlk olarak Mesudiye Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Tuncay Sonel, bir süre önce göreve başlayan Kaymakam Oğuzhan Aksoy’a hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti.

ORMESHA: Mesudiye Kaymakamı Oğuzhan Aksoy’dan ilçenin sorunları, ihtiyaçları ve devam eden yatırımlar konusunda detaylı bilgi alan Vali Sonel, Hükümet Konağında bulunan Yazı İşleri, Nüfus, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı gibi hizmet birimlerini de gezerek, buralarda çalışan personellere kolaylıklar ve başarılar dileğinde bulundu.

Vali Tuncay Sonel, Mesudiye Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek, Belediye Başkanı İsa Gül’den belediyenin hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı. Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, ziyaret dolayısıyla Vali Sonel’e teşekkür etti.
Mesudiye İlçe Devlet Hastanesini de ziyaret eden Vali Sonel, Başhekim Dr. Hüseyin Arslan’dan hastanedeki poliklinik ve tedavi hizmetleri hakkında bilgiler aldı, tedavi gören hastalara şifalar dileğinde bulundu.
Mesudiye İlkokulu’na da bir ziyaret gerçekleştiren Vali Tuncay Sonel, sınıfları dolaştı. Okulda görev yapan öğretmenler ile bir araya gelerek hatırlarını sordu.
Öğretmenliğin gücünü sevgiden alan, emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen saygın bir meslek olduğunu belirterek, öğretmenlere teşekkür etti.
Vali Tuncay Sonel, Mesudiye İlkokulu’nun yanında bulunan Ruhi Engin Özmen Halı Sahasında oynayan çocuklara da eşlik ederek, onlarla bir süre futbol oynadı.

Ordu-Mesudiye Yolunun tamamlanmayan 6 km’lik kısmı olan Topçam-Gölköy yol ayrımı ile Topçam mahallesi arasında yer alan ve çalışmaların aralıksız devam ettiği yolda çalışan işçilerin çay davetini de geri çevirmeyen Vali Sonel, işçilerle çay eşliğinde sohbette bulundu.

Leave a Response