ORDULU BAKIRKÖY CUMHURİYET BAŞSAVCISI ZÜLKARNEYİN KISIK KORONAYA YENİLDİ

Ordu Basın Kuruluşları Derneği Başkanı ve Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt’un ortaokul ve liseden yatılı okul arkadaşı olan Kumru İlçesi Aşağı Damlalı Mahallesi’nden, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyin Kısık, bir süre önce yakalandığı koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti.

Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi

ORMESHA: Ordu Kumru İlçesi Aşağı Damlalı Mahallesi doğumlu olup, Türkiye çapında yapılan devlet Yatılı Okullar Sınavını kazanarak, Bandırma Şehit Süleyman Bey Ortaokulu ve Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesi’ni bitiren zeki ve çalışkan öğrenciler arasında yer alana
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Zülkarneyin Kısık, bir süre önce yakalandığı korona virüse yenik düşerek hayatını kaybetti.
Olayın duyulması büyük üzüntüye sebep oldu. Ordu Mesudiye Gazetesi olarak
kıymetli arkadaşımız Zülkarneyn Kısık’a Allah’tan rahmet, ailesi, Şehit Süleyman Bey Ortaokulu, Ertuğrul Gazi Lisesi arkadaşlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Ordu Kumru ilçesi Aşağı Damlalı Mahallesi doğumlu Başsavcı Zülkarneyin Kısık’ın cenazesi, bugün Eyüp Sultan Camii’nde saat 14:00’te kılınacak namaz sonrası Eyüp Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlanacaktır.

Leave a Response