ORDULULAR’IN SUNUCULUKTAKİ DUAYENİ, ÖZGÜR YOLCU

Ordu’nun değişmez değerlerinden birisi Özgür Yolcu, uzun yıllar özel radyo ve tv programcılığı yapmış, sahne sunucusu, spiker. Ordu Kabataş ilçesi nüfusuna kayıtlı İstanbul’da yaşayan ve mesleğinin zirvesinde bir isim

ORMESHA: Memleket sevdalısı ve işine aşık Ordulu Sunucu Özgür Yolcu, Tv programlarında ilginç sorularıyla aykırı moderatör, radyo programlarında bamteline dokunan, sahnede sunumda iken coşan ve eğlendiren, kendine has yorumlarıyla kitlesel mesajlar veren değer. Özgür Yolcu 1994 -2007 yılları arasında özel radyo ve tvlerde programlarında siyaset ve stk lar için örnek programlara imza attı. 2007/2017 yılları arasında ise özellikle kamuda belediye başkanlarıyla çalıştı. Basın koordinatörlüğü, makam sunuculuğu, mobil ekiplerde görev yaptı. 2018 ocak ayında ibb trafik radyodan  emekli olan özgür yolcu, halen aktif olarak sahne sunuculuğu ve danışmanlık yapmakta. Yaklaşmakta olan yerel seçimler için ekibiyle projeler üreten ve danışmanlık hizmeti vermekte. Ayrıca Silivri’de özel gayrimenkul firmasında danışmalık yapmakta. bizim meslekte emeklilik olamaz demekte, hatta sahnede can vereceğim diyor.

Meslek hayatı boyunca yeni programcılar yetiştiren, örnek aile yaşantısıyla dikkat çeken özgür yolcu evli 3 çocuk babası. Eğitime önem veren, “geleceğimiz olan çocuklar için çok çalışmalıyız” demekte. Gazetemiz okurlarına selamlarını ileten Yolcu, Kurban Bayramı’nın hayırlı olmasını diledi. Yola çıkacaklara da trafik kurallarına uymalarını istedi. Kısaca O, Ordu’nun Spikeri, Sunucusu, Radyo ve Tv programcısı. Başarılar Diliyoruz. Özgür Yolcu’yu sahnede görmek isteyenler onu her yerde bulabilir.

Leave a Response