ORDUSPOR 1967 TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖZDEN’DEN TARAFTARLARA ÇAĞRI

TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Orduspor 1967 Futbol Kulübü’nün Teknik Direktörü Telat Özden, Orduspor 1967’nin hedefleri olan bir takım olduğunu, ancak ligin kendilerini nereye götüreceğini de hep birlikte göreceklerini söyleyerek,  “Yeni sezonun tüm maçlarımızda taraftarımızı yanımızda, sahamızda görmek istiyoruz.” dedi.

Orduspor 1967 Futbol Kulübü Teknik Direktörü Telat Özden

ORMESHA-Ufuk Yılmaz: Orduspor 1967’nin hedefleri olan bir takım olduğunu söyleyen  Teknik Direktörü Telat Özden, sezona başlarken taraftarlara çağrı yaparak, “Bizim taraftarlarımız her zaman yanımızda oldu. Bu taraftarlarla şampiyonluk yaşadık. Yeni sezonun tüm maçlarında taraftarımızı sahamızda görmek istiyoruz. Onların destekleriyle maçlarımızı oynamak istiyoruz.” diye konuştu.

Takımın kadrosuna da değinen Özden, “Bizim adımıza zor bir süreç yaşandı. Ligimiz geç bitti. Bu nedenle belli futbolcuları elimizden kaçırdık. Ama genel anlamda transferlerimiz tamamlandı. 2-3 daha futbolcu alıp bu süreci tamamlamış olacağız.”

Teknik Direktör Özden, bu sezon Ordu’yu diğer iki takımın daha temsil edeceğini kaydederek, “Taraftarımız hepsine sahip çıksın. İnşallah 3 takım şampiyon olup bir üst lige çıkarız. Bütün isteğimiz bu yönde.” açıklamasında bulundu.

 

Yeni sezonun ilk maçlarını 19 Eylül Stadyumu’nda oynayacaklarını da aktaran Özden, yeni stadın tamamlanmasıyla geriye kalan maçları burada oynamak istediklerini sözlerine ekledi.

 

Öte yandan Takım Kaptanı Eray Eren, takım oyuncuları Bilal Gülden ve Can Ahmet, takımda güzel bir havanın oluştuğunu,  yeni sezondan umutlu olduklarını belirterek, camiadan ve taraftarlardan destek istedi.

Leave a Response