ORDUSPOR BAŞKANI YAŞAR PAMUK’TAN ORDU MESUDİYE GAZETESİ’NE ZİYARET

Herkesin Orduspor’u terk ettiği zor döneminde Orduspor’a sahip çıkmak amacıyla elini taşın altına koyarak Orduspor Başkanlığı’nı üstlenen Yaşar Pamuk ile Uğur Cörüt, Erkan Gülderen, Adnan Alparslan, Ercan Gebeş, Salih Ziya Cörüt’ten oluşan yöneticiler, Ordu Mesudiye Gazetesi’nin Beykoz merkez bürosunu ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt’a başarı dileğinde bulundularP1220516 P1220524 P1220523 P1220519

ORMESHA: Orduspor Başkanı Yaşar Pamuk, Başkan Yardımcısı ve Ordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, Orduspor Denetleme Kurulu Başkanı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı Daire Başkanı Erkan Gülderen, Orduspor Genel Sekreteri ve Gazeteci Adnan Alparslan, Orduspor Yöneticisi ve İşadamı Ercan Gebeş ve Yönetim Kurulu Üyesi Salih Ziya Cörüt’ten oluşan Orduspor heyeti, Ordu Mesudiye Gazetesi’ni ziyaret ederek, Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt’a başarı dileğinde bulundular.

Orduspor Başkanı Yaşar Pamuk  sohbet havasında geçen ziyarette, yaptığı konuşmada Ordu Mesudiye Gazetesi’ni yıllardır yakından takip ettiğini belirterek; “Sefai Uzunyurt’u iyi tanıyoruz. Ordu Mesudiye Gazetesi’nin her görüşe eşit yakınlıktaki yayıncılığını, Sefai Uzunyurt’un dik duruşunu, ilkeli gazeteciliğini takdir ediyor ve onu seviyoruz. O bizim kardeşimizdir. Kendisi bizlerin ve Orduspor’un manevi İstanbul temsilcisidir. İstanbul’a gelipte Sefai Uzunyurt ve Gazetemizi ziyaret etmemek olmazdı.

Bizlerde Orduspor adının yaşatılması için mücadele ediyoruz. Orduspor zor bir dönemden geçiyor. Biz gerçek Ordusporluyuz. Bize ihtiyaç duyulduğunda hep Orduspor’umuzun yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bütün çabamız Orduspor adının yaşatılması. Orduspor Bayan Basketbol takımımız birinci ligde mücadele ediyor. Futbol takımımız 2. Lig’de. Takımlarımıza katkı yapmak amacıyla İstanbul’da Orduspor’a destek gecesi düzenledik. Gecenin adı “Orduspor için tek yürek.”  Gece dense de etkinlik gündüz yapılacak. 25 Ekim Pazar günü saat 2’de Orduluyum, Orduspor’u seviyorum diyen herkesi, Bakırköy -Yeşilköy’deki Wov İstanbul Otel’ Orduspor’a destek olmaya davet ediyorum” diye ifade etti.

Ordu Mesudiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sefai Uzunyurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “ Değerli Başkanımız Yaşar Pamuk, yöneticilerimiz Uğur Cörüt, Erkan Gülderen, Adnan Alparslan, Ercan Gebeş, Salih Ziya Cörüt’ü Gazetemizde görmek bizleri onurlandı. İyi dönemde herkes yönetici olur, olmak ister. Sizler Orduspor tarihinin en zor döneminde elinizi taşın altına koyarak görev üstlendiniz. Sizleri kutluyorum. Yaşar Başkan yıllar öncede Orduspor Başkanlığı, Fiskobirlik Başkanlığı, Soya A.Ş. Genel Müdürlüğü yapmış tecrübeli ve başarılı bir isim. İnşallah Orduspor bu zor süreç sizlerin çalışması, Ordulular’ın desteğiyle en kısa sürede atlatacaktır.” diyerek, İstanbul’da 500 bini aşkın Ordulu’nun yaşadığını, Yeşilköy Wov Otel’de yapılacak “Orduspor İçin Tek Yürek” yemekli gecesine Ordulular’ın gerekli desteği vereceğine inandığını söyledi.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak İstanbul’daki Ordu yöresinin tüm Dernek Başkanlarını, İş Adamlarını, Gençlik Kolları, Kadın Kolları yöneticileri ve duyarlı tüm Ordulular’ı, Orduspor’a destek olmaya davet ediyoruz.

“ORDUSPOR İÇİN TEK YÜREK” YEMEĞİ:

Tarih: 25 Ekim Pazar günü

 Saat: 2 (14:00)

 Yer: Wov İstanbul Otel, Yeşilköy Atatürk Caddesi No:15  (CNR Expo Center yanı) Bakırköy- İstanbul

Bilgi: 0532 462 34 88 – 0532 485 16 94

 

 

Leave a Response