PERŞEMBE AKTAŞ PLAJI TÜRKİYE’NİN GÖZDESİ OLACAK

Perşembe’de vatandaşların yoğun olarak kullandığı, doğası ve özgün kimliğiyle büyük bir potansiyeli içinde barındıran Aktaş Plajı, kullanım ihtiyacına göre yenilenerek, Türkiye’nin en modern plajı haline gelecek.

ORMESHA: Perşembe ilçesinde yıllardır özlemle beklenen Aktaş Plajı Restoran Projesi kullanım ihtiyacına göre yenilenecek ve modern bir restoran projesi hayata geçirilecek.

 

283 m² tek katlı ahşap konstrüksiyon sistemle yapılan bir restoran projesi hayata geçirilecek. İçerisinde kapalı ve yarı açık yemek yeme alanları, bir adet orta şömineli kış bahçesi, açık alanda bir adet klasik ateş şöminesi, çocuk oyun odası, bir adet sahne alanı, bay-bayan WC’ler, bir adet engelli WC, bir adet bebek bakım odası, mutfak bölümü, 2 adet depolama alanı, personel WC ve hazırlık odaları yer alan restoran, ilçedeki önemli bir eksikliği giderecek. Temel imalatı tamamlandı, temel iç dolgusuna başlandı. Taş duvar imalatı tamamlandı. Saha dolgu ve reglaj çalışmaları devam ediyor. Perşembe’nin yeni plaj ve restorantı yaz ayında hizmet vermeye başlayacak.

 

Leave a Response