ŞENLİĞİN GÜZELİ’Nİ GÜZLE YAPIYOR

Ordu Mesudiye Güzle Köyü Derneği iki yıl aradan sonra gerçekleştirdiği akşam şenliğiyle taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini kazanarak, “Helal olsun şu Güzleliler’e” dedirtti.

ORMESHA- Nevzat Kayhı: Ordu Mesudiye Güzle Köyü Derneği iki yıl aradan sonra gerçekleştirdiği akşam şenliğiyle pandemi koşullarına ödün vermeden uyarak, taraflı tarafsız herkesin beğenisini ve takdirini kazanarak, “Helal olsun şu Güzleliler’e” dedirtti.

Ordu Güzle köylüleri Dernek Başkanı İzzet Özmen, Köy muhtarı Sedat Aydoğanoğlu, Başkan Yardımcısı ve Kadın Kolları Başkanı Necla Yılmaz, Başkan Yardımcısı Erdem Çelik, dernek yönetim kurulu üyeleri ve azaların uyumlu çalışmasıyla güzel bir etkinliği daha başarıyla gerçekleştirdiler

Dernek yönetim kurulu köy halkının tamamına ve tüm konuklara yemek ikramında bulunurken, horonlar oynandı, türküler dinlendi.

Programın sunuculuğunu Dernek Basın Sözcüsü ve Kadın Kolları Başkanı Necla Yılmaz, profesyonel sunucularla yarışır şekilde başarıyla yerine getirdi. Yarışmaların yapıldığı şölende derneğe hizmet etmiş eski başkanlar ve köy muhtarları unutulmayarak tek tek isimleri anons edilerek, ahirete göçenlere rahmet, hayatta olanlara sağlıklar dilendi…

Dernek Başkanı İzzet Özmen ve Muhtar Sedat Aydoğanoğlu, Başkan Yardımcısı Erdem Çelik yaptıkları konuşmalarda birlikte köye hizmetin önemine değinerek, hizmet edenlere ve destek olanlara teşekkür ettiler.

Sanatçılar Mustafa Domruk ve Hasan Budak’ın sahne aldıkları şenlikte köy muhtarı Sedat Aydoğanoğlu söylediği türkülerle büyük alkış alarak, adını sanatçı listesine yazdırdı.

Şölene Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Ak Parti İlçe Başkanı Aydın Gündoğdu

 

Dernek yönetim kurulu: Başkan izzet Özmen, Başkan yrd.ve kadınlar kolu başkanı Necla Yılmaz, Başkan yrd. Erdem Çelik, Gültekin Kaya, Ziyafet Kaya, Serkan Özyurt, Candoğan Bozkurt.

 

Kadın Kolları: Çiçek Güngör, Sermin Yılmaz, Nevin Yazlık, Ayla Özyurt, Tekmil Kaya, Berna Özmen, Güzin Aydoğanoğlu, Nurten Kaya

Leave a Response