ŞÜKRÜ BODUR YOĞUN İSTEĞE DAYANAMADI BAŞKANLIĞI KABUL ETTİ

Türkiye 3. Lig’de mücadele eden Yeni Orduspor başkanlığına Şükrü Bodur seçilirken, kulübün adı 52 Orduspor  olarak değiştirildi

ORMESHA: Zor günler yaşayan Yeni Orduspor başkanlığa efsane isimlerden Şükrü Bodur seçildi. TESK Otel’de yapılan genel kurulun  divan başkanlığını Av. Ali Mertan yaparken, tek aday olarak katılan Orduspor’un efsane başkanlarından Şükrü Bodur, çok sayıda insanın isteği ve baskılarıyla aday olmayı kabul ederek, başkanlık gibi çok zor bir görevi üstlenerek, Yeni Orduspor’a sahip çıktı.
Başkan Bodur, Orduspor ruhunu tekrar yaşatmak için 10 yıl sonra geriye döndüğünü söyledi. Eski başarılı günler için herkesin birlik ve beraberlik içerisinde

kenetlenmesi gerektiğini ifade eden Başkan Şükrü Bodur,”Eski Orduspor’u kalbimize gömdük. O borçları verecek imkan yok. Yolumuza bundan sonra buradan devam edeceğiz” dedi.

Şükrü Bodur başkanlığındaki 52 Orduspor Futbol Kulübü yönetim kurulu:
Doğan Deniz, Bahtiyar Köksal, Prof. Dr. Çağatay Öztürk, Sebahat Köksal Işık, Cihan Ekşioğlu, Ali Mertan, Dr. Fatih Bostancı, Önder Okur, Turgay Güney,  Olgun Alp, Yavuz Şenyurt, Çetin Akgül, Yakup Kırca, Ümit Melikoğlu.
İngiltere Temsilcisi: Prof. Dr. Ali Ayyıldız
Almanya Temsilcisi: Üzeyir Tomakin
Denetleme Kurulu: Bahadır Baş, Durmuş Baştuğ, Av. Uğurtan Kılıç
Disiplin Kurulu: Bahri İftihar Köksal, Atilla Kırmancı, Feridun Yalçın Öztürk.

Leave a Response