TEPE GÜVENLİK’TEN YEREL BASINA DESTEK

   Tema Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı, 2017 Ordu Günleri Ağası Ordulu genç İş İnsanı Mehmet Tepe, Ordu Mesudiye Gaztesi’ne abone olarak memleketinin yerel basınına destek verdi.         

ORMESHA: Ordulu genç iş insanlarından Tepe Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tepe, Memleketinin Gazetesine sahip çıkarak, abone desteği verdi.

 

Tepe Güvenlik Mehmet Tepe

Mehmet Tepe yaptığı açıklamada, “Memleketimizin yerel basınını yaşatmamız lazım.. Ordu Mesudiye Gazetesi’nin bu zorlu Kovid-19 koşullarını atlatabilmesi için, her birimiz daha fazla destek vermeliyiz. Bu bizim memleketimize olan sorumluluğumuz ve ata topraklarımıza olan borcumuzdur.

 

Mehmet Tepe

Basınımız var olursa, sesi çok daha güçlü duyulursa, biz meslek örgütlerinin de sesi güçlü olur, sesimizi Kamu ve Yerel idarecilere daha çok duyurabiliriz. İşte bu nedenlerle karınca kararınca, destek vermek için abone olmam oldum” diyerek, tüm Ordulular’ın aboneliklerini yenilemelerini, bir arkadaşını abone yapmalarını isteyerek, başta Ordulular olmak üzere Türkiye’nin her tarafında ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerine selam gönderdi.

Ordu Mesudiye Gazetesi olarak Memleketinin gazetesine destek vererek aboneliğini yenileyen Tepe Koruma ve Özel Güvenlik Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tepe’ye teşekkür ediyor, hayırlı işler, bereketli kazançlar diliyoruz…

Leave a Response