Türkköyü’nde Mühür İrfan Akbulut’ta

Ordu Türkköyü Derneği’nin İstanbul’da yapılan olağan kongresinde uzun yıllar başkanlık yapan Nazmi Erdem aday olmazken, tekstil sektöründe önemli başarılı bir isim olan iş insanı İrfan Akbulut Başkan seçildi. Ümraniye Belediye Meclis üyesi Aysun Şengül’de başkan yardımcısı olarak sorumluluk üstlendi.

ORMESHA-Doğa Uzunyurt: Ordu Türkköyü Derneği kongresinde başkanlığa iş insanı İrfan Akbulut Başkan seçildi. 7 kişilik yeni yönetimde Ümraniye Belediye Meclis Üyesi Aysun Şengül ile İDOP 1.Bölge Başkan Yardımcısı Kemal Erdoğan’da görev aldılar.

Yerel yönetimlerdeki bürokrat sayısının fazlalığıyla tanınan Türkköylüler, İstanbul, Kartal, Kağıthane Gültepe, Beşiktaş Arnavutköy’de ağırlıklı olarak ikamet ediyorlar. İstanbul Kartal’daki dernek lokalinde yapılan kongrede başkan seçilen İrfan Akbulut yaptığı konuşmada, daha önce görev yapan başkanlara ve yöneticilere teşekkür ederek, “Türkköylüler’e hizmet edebilmek bizler için onur olacaktır. Derneğimizi daha ileri seviyelere taşıyabilmek için, yönetim kurulumuz ve tüm köylülerimizle birlikte çaba sarfedeceğiz. Gençler ve çocukların dernek faaliyetlerine katılmalarını sağlamaya çalışacağız.” Diyerek kendilerine gösterilen güvene teşekkür etti.

İrfan Akbulut

 

Yönetim kurulu:

İrfan Akbulut – Yönetim Kurulu Başkanı

Aysun Şengül – Başkan Yardımcısı

Onur Erdoğan – Genel Sekreter

Gökhan Kütüçoğlu – Sayman

Kemal Erdoğan – Üye

Eyüp Çetin – Üye

Ergün Gengönül – Üye

 

Altyazı: Yönetim kurulu üyeleri…

Altyazı: Başkan İrfan Akbulut

Leave a Response