YENİ KAYMAKAMIMIZ MEHMET USLU

Mesudiye Kaymakamlığı’na 32 Yaşındaki Manisa Sarıgöl doğumlu Mehmet Uslu Atanarak görevine başladı. Eski Kaymakam Lütfullah Ün ise Erzurum Tekman ilçesi Kaymakamlığına atanarak düzenlenen törenle Mesudiye’den uğurlandı.


ORMESHA- Ufuk Yılmaz: Mesudiye Kaymakamlığına atanan Manisa doğumlu Mehmet Uslu, Mesudiye’ye gelerek görevine başladı. 32 yaşındaki yeni Kaymakam Uslu, ilk açıklamasını Ordu Mesudiye Gazetesi’ne yaparak: “ Mesudiye’yi gelip gördüm tabiatı güzel bir ilçe. Adını çok duyduğum Mesudiye’ye hizmet etmek beni mutlu edecek. Belediye ve bütün kamu kuruluşları ile uyumlu bir hizmet anlayışı içinde Mesudiye ve Mesudiyeliler’in sorunlarının çözümü için çaba göstereceğiz. Bu ilçeden ayrılırken iz bırakan hizmetler yapmayı amaçlıyoruz. Kısa süre içinde daha yakından tanıma şansını bulacağım. “ dedi.
Ordu Mesudiye Gazetesi, Genel Yayın Yönetmenimiz Sefai Uzunyurt, Mesudiye Temsilcilerimiz Muharrem Sarıgül ve Ufuk Yılmaz ile Yazarımız Op. Dr. Aydın Özgül’den oluşan 4 kişilik heyetle yeni Kaymakam Mehmet Uslu’yu makamında ziyaret ederek, hoş geldiniz diyerek başarı dileğinde bulundu.

Leave a Response