YENİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ ÖZGÜR ÜNLÜ

Orman İşletme Müdürlüğü’ne Sinoplu Özgür Ünlü atandı. Yeni Müdür amacının “Orman kaynakları çok bol olan Mesudiye ilçesinde, ormanların korunması, gençleştirilmesi ve ağaçsız alanlara fidan dikilerek, tüm çıplak arazinin yeşillenmesini sağlamak” olduğunu açıkladı.

ORMESHA-Muharrem Sarıgül: Mesudiye Orman İşletme Müdürlüğü’ne atanan Özgür Ünlü amacını “Mesudiye ilçesinde ormanların korunması, gençleştirilmesi ve ağaçsız alanların fidanlarla yeşillenmesini sağlamak” olarak açıkladı.

Orman İşletme Müdürü Özgür Ünlü,1977 yılında Sinop İli Ayancık İlçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğretimini Ayancık İlçesinde tamamladı.1996 yılından 2003 yılına kadar özel sektörde çeşitli kurumlarda çalıştı  İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesinden  2003 yılında mezun oldu. 2005 yılında Sakarya Kocaali ilçesinde Orman İşletme Şefliği görevine başlamış olup,2011 yılına kadar bu görevi sürdürdü. 2011 yılında Fatsa İlçesine Orman İşletme şefi olarak tayini çıktı, bu görevini 2016 yılına kadar devam ettirdi..

 

2016-2017 yıllarında Ordu Orman İşletme Müdürlüğünde Müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra, 2017 yılında Erzincan Refahiye Orman İşletme Müdürü olarak atandı. 2017-2020 yılları arasında bu görevini sürdüren Müdür Ünlü, kısa süre önce Mesudiye Orman İşletme Müdürü olarak atandı. Aynı zamanda kamu yönetimi Adalet MYO mezunu olan Müdürü Özgür Ünlü, evli ve bir kız çocuğu babası.

 

 

Leave a Response